למה לבחור באוקספורד XF-7

יש לא מעט סיבות למה לבחור בדגם החדש של אוקספורד XF-7 .
ראשית נדגיש כי החברה מתייחסת במלא החשיבות למסירת מידע אמין ונכון ללקוחותיה .
אתם וודאי נתקלים בלא מעט נתונים שיקריים של מפיצים שונים הכותבים כי במילון שלהם יש 6,200,000 ערכים מתורגמים או "אישור משרד החינוך למילון הטוב ביותר.." וכדו'.
האמת שע"פ האקדמיה ללשון , יש בשפה העברית כ 45,000 ערכים בלבד ואם נוסיף ביטויים הטיות וסלנג נמצא כי בשפה העברית יש רק כ 75,000 ערכים (כפי שניתן לראות כאן) ובשפה האנגלית המדוברת יש כ 350,000 מילים וערכים בלבד , כך שלא נספר לכם שקרים שיש לנו 6.2 מליון ערכים וביטויים .

במילון אוקספורד המודפס שנחשב למילון העברי אנגלי המקיף ביותר ואשר הינו בין חמשת המילונים המודפסים היחידים שאושרו ע"י משרד החינוך קיימים כ 100,000 ערכים וביטויים מתורגמים הדדית בין העברית לאנגלית וכול מספר שנרשם בפרסומים כלשהם הינו בדיה שכנראה מאפיינת את טיב המילון האחר.
מילון אוקספורד XF-7 הינו מילון עם התכונות הנדרשות וע"פ הנחיות משרד החינוך המלאות והנכונות .

אנו ממליצים כי בטרם תקנו מילון אחר ובטרם תוציאו כ 500 ₪ על מילון שכביכול "מאושר" משרד החינוך , תקראו את מכלול הנחיות משרד החינוך למילונים האלקטרוניים המאושרים לשימוש בעת מבחנים ושעורים כפי שמפורסמים באתר משרד החינוך וכן באתר שלנו ויש לשים לב להנחיה מופרשת של משרד החינוך, שיאושרו מילונים שהספר שלהם אושר על ידי האגף לאישור ספרי לימוד .

מילון אוקספורד הוא המילון המודפס היחיד שאושר ע"י גף ספרי הלימוד ואשר יצא בגרסת מילון אלקטרוני – OXFORD XF-7